17 gru 2015

Wesołe nieurodzinki & książkowe LINK PARTY #2


Zazwyczaj do łez rozśmieszają mnie nadgorliwi blogerzy, którzy tak nie potrafią doczekać się rocznicy, że świętują połowinki. Dzisiaj, dokładnie 6 miesięcy od czasu publikacji pierwszej notki, ja też wklejam post urodzinowy, a w zasadzie  nieurodzinowy. Z samej siebie też oczywiście kpię bezlitośnie - zasłużyłam. ;)
Niebieski Stoliczek powstał trochę z przypadku a trochę  z przekory. Przywiązaliśmy się do siebie bardzo. Czasem mam żal, ze nie jest wystarczająco niebieski, on w odwecie parska na mnie gniewnie. Dogadujemy się jednak wyśmienicie. 
Z okazji tego małego święta, zamieszczam tu krótkie podsumowanie, na które za kilka lat mam zamiar spoglądać z sentymentem znad kubka kawy i zapraszam Was na NIEURODZINOWE LINK PARTY.


6 miesięcy blogowania w liczbach


W ciągu pół roku napisałam 56 postów 

Obserwatorzy

Ilość obserwatorów na bloggerze: 66
Ilość obserwatorów na google+: 64
Ilość obserwatorów na facebooku: 57
Ilość obserwatorów na bloglovin: 16
Ilość obserwatorów na pinterest: 15
Ilość obserwatorów na disqus: 7
Ilość obserwatorów na zblogowani: 1Dziękuję Wam bardzo ;) Jak widać blog się rozwija, co ogromnie mnie cieszy! W związku z tym ogłaszam imprezę książkową!


LINK PARTY :)


Dołącz do książkowej imprezy!


  • Dorzuć tutaj link do konkretnego artykułu ze swojego bloga (nie do całego bloga!). Niech to będzie Twój ulubiony post książkowy z pośród tych, które napisałaś/eś w 2015 roku. Recenzyjka, felietonik a może Twoje czytelnicze wynurzenia? Połóż na stoliczku, żeby inni mogli skorzystać.
  • Jak to zrobić? Wystarczy nacisnąć przycisk "Add your link" znajdujący się pod listą gości  i postępować zgodnie z instrukcją ;) W razie problemów - pisz!
  • Następnie wznieś toast, jedz i pij.
  • Na domówkę zapraszam wszystkich książkoholików, tak Ty również musisz koniecznie się pokazać.;) 
  • W zabawie może wziąć udział tylko JEDEN Twój artykuł!
  • Tematyka posta jest dowolna (tak długo jak długo kręci się wokół książek), może być nawet o hodowli mrówek na Alasce, jeżeli tylko uważasz, że to wpłynęło jakoś na Twój czytelniczy rozwój;)
  • Skomentuj chociaż jeden post innego blogera. Zajmie Ci to chwilkę a możesz sprawić dużą radość. Na pewno ktoś się odwzajemni tym samym.
  • Nie musisz obserwować mnie na Bloggerze, lubić na FB ani kochać na Bloglovin. Chyba że chcesz, wtedy dasz mi kopa do pracy nad blogiem!!

Linki można wklejać do 15 stycznia 2016 roku!
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz