22 sty 2016

Stoliczku, nakryj się! #6
Post pojawia się z kilkudniowym poślizgiem, bo mam ostatnio nieco komplikacji natury zdrowotnej. Nie gniewajcie się, nawet czytać nie mam siły a to już bardzo niedobrze. Na pewno niedługo odpowiem też na zaległe komentarze i maile. 
Nareszcie mamy zimę. Mam nadzieję, że między nartami, łyżwami, sesją i grzańcem znajdziecie chwilkę, żeby przejrzeć dobroci, które wrzuciłam na Niebieski Stoliczek.  Nazbierało się tego trochę, szczególnie interesujące wydają mi się blogowe spotkania. Chciałam być na obu, niestety choróbsko zmusza mnie do rezygnacji z tego jutrzejszego.

Kopalnia Śląskich blogerów - czyli grupa facebookowa, która chce organizować systematyczne spotkania by poznać się lepiej, nawiązywać współprace i zwyczajnie pogadać o blogowaniu. Pierwsze spotkanie w sobotę (jutro!) 23 stycznia w Katowicach. Jeżeli jesteś ze Śląska – przyłącz się
Spotkanie blogerek z okazji dnia kobiet w Rybniku – kolejna propozycja dla mieszkanek Śląska i okolic. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 24 stycznia (czyli do końca tygodnia). 
Przeczytałam książkę - niedawno odkryłam ten blog, autorka zrecenzowała wiele utworów islandzkich. W prawdzie część z nich nie została wydana w Polsce, ale można coś wyszukać pod kątem Islandzkich czytanek.

25 ciekawostek o książkach  - czytadełko w sam raz do szybkiej kawki. Wiedzieliście, że trylogia "Władca pierścieni" została napisana na maszynie, tylko za pomocą dwóch palców?

Skąd brać zdjęcia? - kilka słów o tym skąd LEGALNIE czerpać zdjęcia  na bloga, kiedy sami nie jesteśmy mistrzami fotografii i ten stan rzeczy jest nam na rękę.
Czy zarejestrowałeś już swojego bloga? - czyli co też nasze państwo wymyśliło tym razem w kwestii blogowania.
Czy blogi obowiązuje prawo prasowe? - warto się zainteresować. Temat bardzo na czasie zwłaszcza w kontekście poprzedniego odnośnika.PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz