26 cze 2016

Stoliczku, nakryj się! #7W ten piękny poranek wrzucam na Stoliczek kolejną porcję świeżutkich linków. Przyznaję się, że ostatnio zaniedbałam trochę nasz kochany światek  internetowy, ale staram się bardzo nadrobić zaległości. Oto co wpadło mi w oko przy porannej wodzie z lodem, cytryna i miętą. ;)


Co mamy dzisiaj na Niebieskim Stoliczku ? Jak wydać książkę? - Trochę o sposobach na wydanie własnego dzieła i ludziach, którzy tego w różny sposób dokonali. Motywująca lektura.
Darmowe audiobooki - Fakt, że jest tu głównie klasyka, ale moim zdaniem warto od czasu do czasu po nią sięgnąć. Zwłaszcza, że w miarę jedzenia...

Jak się bronić przed kradzieżą danych? - post skierowany głównie do organizatorów konkursów i rozdań na blogach. Warto przeczytać i chronić zarówno siebie jak i uczestników zabawy.

Jak robić zdjęcia - JEST RUDO to moje niedawne odkrycie. Polecam blog głównie pod kątem porad na temat fotografii.Przyda się każdemu blogerowi bardziej niż myśli

Książki dla blogerek - Wydawnictwo Wymownia organizuje akcję wspierającą czytelnictwo wśród blogerek. Wystarczy umieścić wzmiankę i link na swoim blogu a także napisać maila do wydawnictwa aby systematycznie otrzymywać darmowe ebooki i audiobooki. Nie trzeba pisać recenzji. Przyznam że jeszcze nie wypróbowałam, ale się przymierzam.

Karolina podpowiada jak ujarzmić SEO na bloggerze - Piszesz (w swoim mniemaniu) świetne teksty, wspinasz się na wyżyny (tudzież pagórki) fotografii a na blogu wciąż cisza? To niezawodny znak, że życie utrudnia Ci brak znajomości podstaw SEO. 


Prezenty do odbioru -  Zajrzyjcie na stronkę Mozaika Literacka, zwłaszcza jeżeli preferujecie kryminały. Blog obchodzi urodziny i  z tej okazji  rozdaje książki. Konkursy trwają do 30 czerwce. 


"Wojna światów" okiem Gryzipióra - Zgrabna recenzja książki, która jest klasyką. Niestety często Wellsa kojarzymy tylko z "Wehikułem czasu". Może kogoś zachęci do czytania - ze mną się udało.


Szybki pomysł na prezent dla książkoholika - Na koniec i na rozluźnienie atmosfery zgrabny pomysł na to jak zrobić ładną zakładkę do książek. Tak wiem, zakładki są oklepane. To jednak nie odbiera im uroku! ;) 

Mam zaległości w czytaniu blogosfery. Może mi pomożecie? Co interesującego przeczytaliście ostatnio? Jakie tematy Was "ruszyły"?


PODPIS
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz