14 lip 2016

ROZDANIE #1
Dzisiaj Niebieski stoliczek przypomina bardziej worek z prezentami niż miejsce twórczego pisania. Ponieważ perfidnie zapomniałam o jego pierwszych urodzinach (!) w ramach zadośćuczynienia organizuję tu małą imprezę.  Lubię niestandardowe rozwiązania, więc urodziny będą jak u Hobbitów - ja daję prezenty Wam, moim czytelnikom! Reguły rozdania są bajecznie proste. Wystarczy wyrazić chęć udziału w komentarzu poniżej zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie.

ZADANIE KONKURSOWE

 Odpowiedz na pytanie.


Który z bohaterów literackich najbardziej Cię przypomina i dlaczego?NAGRODYAutorzy trzech odpowiedzi, które spodobają mi się najbardziej dostaną prezenty. Wszelka kreatywność jest więc mile widziana. Osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najciekawszą, otrzyma możliwość wyboru nagrody z pośród trzech opisanych poniżej zestawów prezentowych. Autor drugiej w kolejności najlepszej odpowiedzi, będzie mógł wybrać spośród dwóch pozostałych zestawów. Trzecia ciekawa odpowiedź nagrodzona zostanie niewybranym przez pozostałych laureatów upominkiem. 

Jest o co walczyć więc zapraszam do zabawy. :)


ZESTAW 1 

STALOWY


 • książka "Wilki", autor Adam Wajrak -> link do mojej recenzji
 • książka, "Kobiety" autor Steinar Bragi -> link do mojej recenzji
 • torba nawiązująca do poezji Mirona Białoszewskiego
 • zakładka hand made wykonana w technice scrapbooking
ZESTAW 2 

PUDROWY


 • przepiśnik na słodkości
 • torba nawiązująca do poezji Mirona Białoszewskiego
 • zakładka hand made wykonana w technice scrapbooking

ZESTAW 3 

WANILIOWY


 • torba nawiązująca do poezji Mirona Białoszewskiego
 • zakładka hand made wykonana w technice scrapbookingTORBYAutorką i jednocześnie sponsorką toreb jest Anna Trzpil, właścicielka STUDIA GRAFICZNEGO SASANKA. Jest to, jak głosi profil na Facebooku, "Małe acz prężne studio graficzne oferujące szeroki zakres usług artystyczno-projektowych, zarówno klasycznych jak i niekonwencjonalnych". 


Ze swojej strony jestem zachwycona pomysłem łączenia literatury z rzeczami codziennego użytku. Pewnie dlatego grafiki ilustrujące serię poezji Mirona Białoszewskiego i Agnieszki Osieckiej tak bardzo przypadły mi do gustu.

Tutaj możecie podejrzeć torby. ;)


ZAKŁADKI


Autorką i sponsorką zakładek jest Agnieszka Gajewska. Z jej twórczością możecie się zapoznać na blogu pracowni rękodzieła artystycznego Malowany imbryczek oraz na FacebookuPrace plastyczne charakteryzują się dużą różnorodność, zarówno pod względem techniki jak i tematyki, warto zajrzeć.
SCHEMAT ZGŁOSZENIA: 
Zgłaszam się! 

Akceptuję regulamin
E-mail: 
Odpowiedź na pytanie konkursowe:Na zgłoszenia czekam do 28 lipca 2016 roku (do godz. 23:59)

Zapraszam do wzięcia udziału ;)REGULAMIN:

 1. Organizatorem rozdania jest właścicielka bloga Niebieski Stoliczek. 
 2. Rozdanie trwa od 14 do 28 lipca 2016 roku (do godz. 23:59). 
 3. Zadanie polega na zgłoszeniu się pod tym postem, zgodnie ze schematem zgłoszenia i odpowiedzi na pytanie: Który z bohaterów literackich najbardziej Cię przypomina i dlaczego?
 4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada adres korespondencyjny na terenie Polski. Nie wysyłam nagród za granicę.
 5. Zwycięzcą zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana za najbardziej kreatywną. 
 6. W konkursie zostaną także wyróżnione dwie dodatkowe osoby, których odpowiedzi zostaną uznane za najciekawsze po zwycięzcy konkursu. 
 7. Nagrodami w rozdaniu są powieści: „Wilki”  Adama Wajraka (jeden egzemplarz) oraz "Kobiety" Steinar Bragi (jeden egzemplarz). Ponadto torby ze Studia Graficznego Sasanka (trzy sztuki), zakładki hand made (trzy sztuki) oraz zeszyt "Moje przepisy i pomysły".
 8. Sponsorami nagród są: autorka bloga Niebieski stoliczek (dwa egzemplarze książek oraz zeszyt), Anna Trzpil (torby) oraz Agnieszka Gajewska (zakładki hand made).
 9. Koszt wysyłki nagród pokrywa organizator konkursu. 
 10. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w oddzielnym wpisie, w ciągu 5 dni od dnia zakończenia konkursu. 
 11. Zwycięzcy zostaną poinformowani również drogą mailową, na adres mailowy podany w zgłoszeniu konkursowym. 
 12. Jeżeli w ciągu 3 dni zwycięzca(y)/osoba(y) wyróżniona(e) nie odeśle(ą) odpowiedzi, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca/osoba wyróżniona. 
 13. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 
 14. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest akceptacja regulaminu.


PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz