10 sie 2016

Stoliczku, nakryj się! #8

Lato w pełni a ja krążę (a raczej się toczę) między kanapą a balkonem. Jeszcze tylko kilka tygodni i życie wywróci mi się o 180 stopni ;) Z rozrywek to już głównie internety (i oczywiście książki) mi zostały, więc zapraszam na przegląd moich najnowszych sieciowych znalezisk.


Co mamy dzisiaj na Niebieskim Stoliczku ? 


5 STRON Z DARMOWYMI MATERIAŁAMI - czyli porcja grafiki dla blogerów zainteresowanych poprawą swojego wizerunku w sieci. Pamiętajcie, że wygląd w sieci, podobnie jak w życiu, może zarówno zachęcić jak i odstraszyć.
Darmowe polskie czcionki do użytku komercyjnego - bardzo przydatny zbiór stron z darmowymi literami. Na pewno pomoże ożywić bloga.

Design bloga - czyli na co zwracać uwagę przy tworzeniu wizualnej części bloga lub strony internetowej

Tu sprawdzisz responsywność swojego szblonu - tu dowiesz się jak Twój blog prezentuje się na tablecie, telefonie czy innym urządzeniu nie będącym komputerem.

Zagadkowa książka - ponieważ istnieją książki i mechaniczne książki. 

Lupus Libri - świetny blog o książkach, które cieszą oko. Obserwuję od dawna i bardzo polecam!


Paperback Castles -  blog książkowy z przepięknymi zdjęciami. Słowa z niego nie rozumiem, ponieważ nie ogarniam języka, ale to nic nie szkodzi! Przeglądanie kolejnych postów jest tak inspirujące pod względem estetycznym, że to nie ma znaczenia.


Między szczytami - Qbuś zaprasza na przegląd książek o górach. Sama smakołyki do pożarcia, w sam raz dla tych których ominęła tegoroczna wyprawa i (tak jak ja) obiecują sobie rewanż w przyszłym roku.;)


Przewodnik po new adult - czy diabeł jest tak straszny jak go malują? Małe usystematyzowanie wiedzy o gatunku.

Co interesującego przeczytaliście ostatnio? Jakie tematy Was "ruszyły"?


PODPISBrak komentarzy:

Prześlij komentarz