12 wrz 2016

Stoliczku, nakryj się! #9
Dzisiaj zapraszam na kolejną odsłonę cyklu rekomendującego sieciowe znaleziska. Jest dużo użytecznej treści i nieco tej rozrywkowej. Udało mi się też trochę odświeżyć grafikę. Nie poddają się z malowaniem:) Poza tym nie mogłam już patrzeć na to zdjęcie z darmowego banku zdjęć. Bardzo bym chciała pozbyć się z bloga wszystkich "darmówek"  i zastąpić je swoimi rysunkami lub zdjęciami. Trzymajcie kciuki :)

Co leży dzisiaj na Niebieskim Stoliczku ? 


Śląscy Blogerzy Książkowi - piękna inicjatywa zrzeszająca autorów stron internetowych o literaturze. Co ją wyróżnia? Istniej nie tylko wirtualnie. Grupa organizuje jak najbardziej rzeczywiste wymiany książek w większych (i mniejszych) miastach na Śląsku. Poza tym jest obecna na targach książek, spotkaniach autorskich i wszędzie tam gdzie coś się dzieje. Warto dołączyć :)
Słów kilka o barterze - temat wyskakuje ci jakiś czas siejąc zamęt wśród blogerów i wywołując bitwy na pomidory. Sprzedawać się czy nie? Jeżeli tak to za ile? 

10 narzędzi dla blogera - czyli jak w prosty sposób pomóc sobie w blogowaniu. Polecam przeczytać zwłaszcza początkującym oraz tym narzekającym na zbyt mały ruch na stronie.

Pyza o tym, co to znaczy "czytać dużo" - tekst trochę stary, ale nie ma szans się przeterminować. O względności czytania i jego ewolucji.

5 książek o wiktoriańskiej Anglii - ponieważ lubię te klimaty. Tym razem nie ma tu nic z klasyki, literatura jak najbardziej współczesna.

Jak zainstalować niestandardową czcionę na bloggera - przejrzysta instrukcja. Nie oszukujmy się, blogger nie rozpieszcza nas bogactwem szablonów i dodatków - musimy radzić sobie sami.


Słów kilka o zmianach na facebooku -  trochę o zmianach jakie zaszły ostatnio na fp. Co się stało i jak my możemy na tym skorzystać?


Jak tanio kupić książkę? - czyli wielkie polowanie na prezenty;)


SEO, SEO i jeszcze raz SEO - czyli 5 najczęściej zadawanych pytań w temacie pozycjonowania trony .

Co interesującego przeczytaliście ostatnio? Jakie tematy Was "ruszyły"?


PODPIS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz