24 lis 2016

Stoliczku, nakryj się! #10
Zapraszam na zaśnieżoną odsłonę cyklu rekomendującego sieciowe znaleziska. Święta Bożego Narodzenia atakują. Szturm przypuściły jak tylko zgasły ostatnie znicze i nie wycofają się przypuszczalnie aż do walentynek.  Sieć tradycyjnie ugina się od ciężaru prezentów i okazji. Pod tym stosem niejeden internauta zginął przygnieciony. My ze Stoliczkiem bronimy się dzielnie. Jest dużo użytecznej treści i nieco tej rozrywkowej. 

Co leży dzisiaj na Niebieskim Stoliczku ? 


Najlepsze książki na jesienne wieczory - Karolina z bloga Zwiedzam wszechświat zgromadziła na swojej stronie opinie trzynastu blogerów (w tym moją) :) Proponowane książki przeczytałam i "jestem na tak" lub od jakiegoś czasu mam na swojej liście, więc polecam zajrzeć.
Przeczytaj i podaj dalej - grupa na facebooku skupiająca ludzi czytających z pasją. Nie trzeba prowadzić bloga książkowego aby dołączyć.  

Konkursy książkowe - polubiłam ten fan page i nie żałuję. Dzięki niemu jestem na bieżąco z konkursami, w których można wygrać książki. Autorka gromadzi nie tylko te popularne, ale też kameralne, organizowane na małych blogach, tak więc szansa na wygraną rośnie. Jest to też niezłe miejsce na reklamę, jeżeli sami taki konkurs  czy rozdanie przeprowadzacie.

Tips blogers group - grupa na facebooku dla blogerów zainteresowanych współpracami wszelkiej maści. Nie ma tam szału, jeżeli chodzi o wydawnictwa, ale polecam zajrzeć bo zdarzają się okazje.

Tegoroczni finaliści Nagrody Nike - ciekawa lista. Myślę, że warto się zapoznać. Ja na pewno zaległości chętnie nadrobię.

8 NAJŁADNIEJSZYCH BOOKSTAGRAMÓW - cudowne profile miłośników książek. Świetne źródło zdjęciowych inspiracji. Fotografowanie książek może być sztuką. Przy okazji, ostatnio zaczęłam działać na Instagramie i zapraszam też do polubienia mojego raczkującego profilu.


Które wydawnictwa są szczególnie godne uwagi? -  fajny post i bardzo przydatny dla osób zainteresowanych współpracą z wydawnictwami książkowymi. 


Jaką książkę kupić na prezent? - ciekawa inicjatywa;) To nie jest jakieś tam zestawienie tylko formularz na podstawie którego, zostanie nam polecona książka. Podobno.


W jakiej kolejności czytać książki B.Sandersona? - świetne czytelne zestawienia w formie przejrzystej grafiki. Kto czyta regularnie mojego bloga ten wie, że jestem fanką Sandersona. Autor pisze dużo, więc post bardzo pryzdatny.

Wór świętnych książek! - czyli akcja prezentowa na facebooku. Póki co 45 książek do wygrania ;) Start w grudniu!

Górska literatura faktu - zestawienie książek dla miłośników zdobywania szczytów małych i dużych. Kawał dobrej roboty.
Co interesującego przeczytaliście ostatnio? Jakie tematy Was "ruszyły"?


PODPIS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz