16 sty 2017

ROZDANIE #2 - WYNIKI !!

Zapraszam na wyniki rozdania książkowego. Jestem w szoku. W odpowiedziach znalazłam mnóstwo przemyśleń podobnych do moich własnych. Szkoda mi Freda. Szkoda mi Tonks. Harry i Ginny to średnio trafiona para. Trudno mi też wyobrazić sobie Hermionę u boku Rona - szkoda dziewczyny.


Żeby niepotrzebnie nie przedłużać...


Nagrodę otrzymuje...

Ola F
Odpowiedź: Może to będzie drastyczne, ale odkąd zaczęłam czytać książki o Harrym Potterze byłam zdania, że na końcu Harry powinien był zginąć razem z Voldemortem. Umrzeć tak całkowicie, a nie tylko ta jego część, która była horkruksem Voldemorta.
Z każdą kolejną częścią, książki o Harrym robiły się coraz bardziej ponure i mroczne więc śmierć głównego bohatera wydawała się na miejscu. Tak więc wolałabym uśmiercić Harrego, a oszczędzić Freda Weasleya (ta śmierć chyba wstrząsnęła mną najbardziej).

Wybrałam kontrowersyjna odpowiedź - wiem o tym. Uwielbiam serię Harry Potter, ale mam wrażenie, że zakończenie zostało napisane pod publiczkę. Z tego co pamiętam Rowling początkowo planowała, że główny bohater nie przeżyje i to miało (moim skromnym zdaniem) znacznie więcej sensu niż cukierek, który nam zaserwowano. Freda też mi szkoda :)

Zwycięzca zostanie również powiadomiony o wygranej drogą mailową. Na odpowiedź, zgodnie z regulaminem, czekam trzy dni. Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział i gratuluję!


Wypatrujcie kolejnego rozdania - zbliża się ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz