Zacznij tutaj ;)


Nareszcie jesteś ! 


Cieszę się drogi czytelniku, że w czeluściach Internetu udało Ci się odnaleźć Niebieski Stoliczek! Jest to miejsce gdzie możesz zrobić sobie przerwę, aby na luzie pogadać i oczywiście poczytać o literaturze.

Na początek polecam Ci kilka moich najpopularniejszych wpisów. Jeżeli Ci się nie spodobają, to chyba znaczy, że do siebie nie pasujemy. W takim wypadków, życzę Ci przyjemnego dni. Mam jednak nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. :) Wystarczy kliknąć w zdjęcie, aby przenieść się do artykułu.Lista najciekawszych artykułów
Najchętniej czytam fantastykę, literaturę faktu i klasykę, więc taka tematyka dominuje na Niebieskim Stoliczku. Najprawdopodobniej nie znajdziesz tutaj kryminałów ani romansideł (z małym wyjątkiem dla niektórych klasyków), bo nigdy nie miałam do nich cierpliwości.

To nie jest strona tylko z recenzjami książek. Gdybyś jednak miał/miała na nie ochotę, celem ułatwienia Ci nawigacji, stworzyłam spis.

Chętnie piszę na tematy około czytelnicze. Blog nie jest lajfstajlowy i nigdy taki nie będzie - bez obaw. Tutaj znajduje się wykaz najważniejszych artykułów Co leży na Niebieskim Stoliczku?

Podobały Ci się artykuły? Super! Poznaj mnie lepiej!

Brak komentarzy: